Akce

Láhev s aktivním uhlím Black+Blum Eau Good 0,8L | modrá

NAO1660064
Neohodnoceno

Láhev s filtrace aktivním dřevěným uhlím. 

  • 695 Kč 213 Kč –31 %
  • Vyprodáno
482 Kč
Kategorie: Láhve na vodu
Záruka: 2 roky
Objem: Nad 700 ml
Typ: S filtrem
 

black+blumBlack+Blum láhev s aktivním uhlím Eau Good 0,8L

Japonci už po staletí užívají dřevěné uhlí zvané Binchotan, které je známé svou schopností měkčit vodu, přidávat prospěšné minerály a absorbovat nežádoucí chutě a pachy (například chlór). Aktivní dřevění uhlí Binchotan (někdy označované jako „bílé uhlí“) začal v 17.století.

Samotná láhev o objemu 800 ml je vyrobena z tvrzeného plastu neobsahující škodlivé BPA složky. Hrdlo láhve je opatřeno silikonovým kroužkem, korkovým uzávěrem a klipem z nerezové oceli pro vysokou těsnost.

Filtrace probíhá jednoduchou fitrací s tyčinkou aktivního uhlí Binchotan, které se používá v Japonsku jako čistička vody od 17.století. Toto aktivní uhlí snižuje množství chloru, mineralizuje a optimalizuje hodnotu pH. To vše zlepšuje chuť vody a pozitivní zdravotní účinek.

Plníte-li láhev jednou denně, vydrží filtr po dobu 3 měsíců. Následně se musí filtr 10 minut povařit a nechat vyschnout. Životnost filtru tak prodloužíte na 6 měsíců. Po 6-ti měsíčním používání můžete Binchotan rozlámat do zeminy k pokojovým rostlinám (doplní živiny).

POZOR – používejte pouze pitnou kohoutkovou vodu!

Velikost: 8,5 x 24 cm 
Obsah balení: láhev, 1 x tyčinka aktivního uhlí Binchotan (Životnost filtru na 6 měsíců)
Obsah: 800ml
Složení: plast bez BPA, korek, nerezová ocel, silicon
Barva: Červená, Fialová, Modrá, Zelená