Vintage látková stolní lampa Andrea House IL68062 | bílá, mosaz

Kód: IL68062
Novinka
Značka: Andrea House
1 769 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
23.10.2023
Možnosti doručení

Vintage látková stolní lampa. Barva: bílá a žlutá. Materiál: kov a textil. Rozměry: Ø15 x 30 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vintage látková stolní lampa Andrea House IL68062

Vzhledem ke své všudypřítomnosti a schopnosti přetvářet prostředí je osvětlení jedním z klíčových problémů, které je třeba řešit při zařizování místnosti. A v něm hrají téměř hlavní roli pomocné světelné body jako stolní lampy. Tato lampa je inspirována vesmírem Gatsy bouřlivých dvacátých let, kde zlatá barva byla společnou nití estetiky založené na půvabu a eleganci. Tato lampa se skládá z jemné konstrukce se třemi nohami ze zlaté mosazi, na kterých je nasazeno kruhové stínidlo, z bílé látky. Jde o elegantní, sofistikovaný a zároveň jednoduchý kousek, který je schopen přijmout styly od klasické dekorace až po dekoraci spíše severskou. Je k dispozici také ve větším formátu, s širší obrazovkou a vyššími zlatými nohami.

Andrea House

Andrea House byla založena v roce 1994 v Barceloně, kde se stále nachází kancelář a výroba. Více než dvacetileté zkušenosti s používáním inovací, spolupráce s předními evropskými designéry a speciální mentalita Španělů, kteří považují kuchyň za místo pro relaxaci a komunikaci s rodinou.

Položky vyrobené z přírodního dřeva, mosazi, oceli a mramoru, vyrobené v lakonickém stylu, vytvoří moderní a útulnou atmosféru v bytě nebo venkovském domě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampy
Záruka: 3 roky
ABC: 0.5
Barva produktů: Bílá, Žlutá
Materiál: kov a textil
Rozměry: Ø15 x 30 cm
Výkon: E14 - máx 25W
Údržba: Čistěte hadříkem z mikrovlákna. Nepoužívejte abrazivní prostředky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: