Naběračka Joseph Joseph Elevate Steel | šedá/zelená

Kód: NAO_1570858
529 Kč
4-6 týdnů
Můžeme doručit do:
19.5.2023
Možnosti doručení

Kuchyňské nástroje řady Elevate mají madla tvarována do podpěry. Chrání tak pracovní plochu před znečištěním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naběračka Joseph Joseph Elevate Steel

Kuchyňské nástroje JOSEPH JOSEPH řady Elevate mají madla tvarována do podpěry zajišťující, že po odložení zůstává pracovní část nástroje ve výšce nad pracovní plochou. Chrání tak pracovní plochu před znečištěním.

Inovované nástroje Elevate jsou vyráběny ve třech různých provedeních lišících se materiálem, ze kterého jsou pracovní části nástroje:

Materiál: polyamid

Rozměry: 8 x 7 x 29,5 cm

1) Elevate Silicone - silikonová pryž - inertní pružný materiál - šetrný k nádobí s nepřilnavou povrchovou úpravou - odolný až do teploty 270°C - vhodný i pro vaření za vysokých teplot (smažení)

2) Elevate Nylon - nylon (polyamid PA) - materiál šetrný k nádobí s nepřilnavou povrchovou úpravou - odolný do teploty 200°

3) Elevate Steel - nástroje s robustní odolnou nerezovou pracovní částí

Nástroje Elevate lze mýt v myčce. Nástroje neponechávejte v průběhu vaření ve varných nádobách. Jako prevenci proti možnému zabarvení doporučujeme nepoužívat nástroje se silikonovou pracovní částí pro vaření se silnými zabarvovači (např. kurkuma).

 

Joseph Joseph

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili značku Joseph Joseph v roce 2003. V podnikání využili své zkušenosti z oblasti produktového designu (Antony vystudoval design na Central St Martins) a obchodu (Richard na Cambridgi).

Joseph Joseph je dnes mezinárodně uznávanou značkou designových a technicky inovativních produktů. Na světovém trhu kuchyňských doplňků patří v současnosti k nejrychleji rostoucím společnostem. Výrobky Joseph Joseph jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Naběračky
Záruka: 3 roky
ABC: CCCZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: