Sada bambusových brček a štětec Andrea House CC69036, 4ks | bambus

Kód: CC69036
309 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
26.10.2023
Možnosti doručení

Sada čtyř ručně broušených bambusových brček. Sada je dodávána ve 100% bavlněném sáčku pro uložení brčka i čisticího kartáče. Rozměr: 26 x 7 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Andrea-HouseSada bambusových brček a štětec Andrea House CC69036, 4ks | bambus

Kuchyně je jedním z prostorů v domácnosti, kde je nejdůležitější udržitelnost.

Z tohoto důvodu existuje několik značek, které sázejí na kuchyňské doplňky z přírodních, recyklovatelných a opakovaně použitelných materiálů, vždy s hledáním „nulového odpadu“.

V tomto smyslu je problém brček z plastů známý po celém světě: jedná se o produkt s pouze několika minutami životnosti, jehož rozklad trvá 500 let a způsobí vážné poškození mořského ekosystému, protože je náhodně pohltí želvy, ryby a ptáci .

Jasným příkladem tohoto hnutí jsou opakovaně použitelná brčka: jsou to bambusové nebo kovové brčka, omyvatelné a opakovaně použitelné. Nazývají se také udržitelné brčka nebo ekologické brčka, protože pomáhají snižovat množství odpadu.

 

Tato sada čtyř bambusových brček je navržena tak, aby navždy vyhnala plastové brčka, které tolik znečisťují planetu.

Skládá se ze čtyř ručně broušených bambusových brček, z nichž každá má odchylky v průměru a je výsledkem řemeslného procesu její přípravy.

Díky tomu si můžete vybrat jinou bambusovou brčko v závislosti na druhu tekutiny, kterou chcete napít: pro smoothies a smoothies je lepší použít širokou bambusové brčko a místo toho k pití vody nebo nealkoholického nápoje můžete použít užší ...

Sada obsahuje také čisticí kartáč šitý na míru brčky, který zaručuje perfektní čištění a hygienu mezi jednotlivými použitími. Sada je navíc dodávána ve 100% bavlněném sáčku pro uložení brčka i čisticího kartáče.

 

Materiál: bambus, bavlna 

Rozměry: 26 x 7 cm

 

Andrea House

Andrea House byla založena v roce 1994 v Barceloně, kde se stále nachází kancelář a výroba. Více než dvacetileté zkušenosti s používáním inovací, spolupráce s předními evropskými designéry a speciální mentalita Španělů, kteří považují kuchyň za místo pro relaxaci a komunikaci s rodinou.

Položky vyrobené z přírodního dřeva, mosazi, oceli a mramoru, vyrobené v lakonickém stylu, vytvoří moderní a útulnou atmosféru v bytě nebo venkovském domě.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky
Záruka: 3 roky
ABC: 0.5
Materiál: bambus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: