Sada nerezových brček a štětec Andrea House CC69035, 4ks | nerez

Kód: CC69035
379 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
2.1.2024
Možnosti doručení

Sada 4 brček z nerezové oceli v bavlněným sáčku pro uložení a kartáčkem na čistění. Jsou 20,5 cm dlouhé a mají průměr 5 mm. Materiál: nerez, bavlna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Andrea-HouseSada nerezových brček a štětec Andrea House CC69035, 4ks | nerez

 

Kuchyně je jedním z prostorů v domácnosti, kde je nejdůležitější udržitelnost.

Z tohoto důvodu existuje několik značek, které sázejí na kuchyňské doplňky z přírodních, recyklovatelných a opakovaně použitelných materiálů, vždy s hledáním „nulového odpadu“.

V tomto smyslu je problém brček z plastů známý po celém světě: jedná se o produkt s pouze několika minutami životnosti, jehož rozklad trvá 500 let a způsobí vážné poškození mořského ekosystému, protože je náhodně pohltí želvy, ryby a ptáci .

Jasným příkladem tohoto hnutí jsou opakovaně použitelná brčka: jsou to bambusové nebo kovové brčka, omyvatelné a opakovaně použitelné. Nazývají se také udržitelné brčka nebo ekologické brčka, protože pomáhají snižovat množství odpadu.

 

Sada brček z nerezové oceli je praktická a opakovaně použitelná, perfektní kombinace pro udržitelnější životní styl a méně agresivní vůči životnímu prostředí.

Jsou 20,5 cm dlouhé a mají průměr 5 mm, takže svým tvarem a velikostí velmi připomínají původní plastové brčka.

Sada obsahuje 4 brčka z nerezové oceli a také čisticí kartáček šitý na míru brček, který zajišťuje větší čistotu a hygienu.

Souprava je navíc dodávána ve 100% bavlněném sáčku pro uložení brčka i čisticího kartáče.

 

Materiál: nerez, bavlna 

Rozměry: 20,5 cm dlouhé a mají průměr 5 mm

 

Andrea House

Andrea House byla založena v roce 1994 v Barceloně, kde se stále nachází kancelář a výroba. Více než dvacetileté zkušenosti s používáním inovací, spolupráce s předními evropskými designéry a speciální mentalita Španělů, kteří považují kuchyň za místo pro relaxaci a komunikaci s rodinou.

Položky vyrobené z přírodního dřeva, mosazi, oceli a mramoru, vyrobené v lakonickém stylu, vytvoří moderní a útulnou atmosféru v bytě nebo venkovském domě.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Termohrnky
Záruka: 3 roky
ABC: 0.5
Materiál: Nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: