Cedník Blim Plus Cosmo SP3-319 Moka Grey | šedá

Kód: NAO_1880120
359 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Cedník k mytí a odkapávání ovoce, salátů, těstovin – BLIM PLUS Cosmo. Uspořádání otvorů chrání ruce před stoupající párou při slévání těstovin. Otvory jsou zvenku rozevřené, aby se omezilo usazování škrobu, usnadnil únik tekutin a čištění cedníku po použití. Čtyři opěrné nohy jsou integrovány do sinusového profilu a dodávají tak cedníku stabilitu. Ocenění - Red Dot Winner 2022. Materiál: polypropylen. Velikost: 14 x 32 x 25 cm (VxŠxH). Italská značka BLIM PLUS představuje kolekci elegantního plastové servírovacího nádobí (do jídelny i pro velkorysé podávání jídel na terase a zahradě) a designových inovativních kuchyňských doplňků. Produkty navrhl italský designer Raffaell Galiotto a firma Veca Spa je pod značkou BLIM PLUS vyrábí přímo v Itálii. Pro výrobu produktů BLIM PLUS je použit odolný, stabilní, netoxický BPA Free polypropylen. Výrobky jsou navrženy tak, aby sloužily dlouhá léta. Promyšlené tvary bez zbytečných hran a rýh na dnech nádob zabraňují usazování vlhkosti a usnadňují mytí. Výrobky lze mýt v myčce a použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné. Produkty BLIM PLUS jsou nabízeny v barevných variantách sjednocených do kolekcí, které vám budou inspirací při zařizování vaší domácnosti – Arctic (bílá), Carbon (černá), Moka (kávový odstín), Forest (zelená s odstíny light, medium a dark), Ocean (modrá s odstíny light a dark) a Desert (okrová s odstíny light, medium a dark).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cedník Blim Plus Cosmo SP3-319 Moka Grey

RED DOT DESIGN 2022. Cedník k mytí a odkapávání ovoce, salátů, těstovin. Uspořádání otvorů chrání ruce před stoupající párou při slévání. Otvory jsou zvenku rozevřené zamezující usazování škrobu. Usnadňující únik tekutin a čištění cedníku po použití. Čtyři opěrné nohy pro stabilitu.Materiál: polypropylen. Rozměr: 14 x 32 x 25 cm (VxŠxH).

 

VÝHODY ZNAČKY BLIM PLUS

Blimplus-vyhody

BLIM PLUS

Blim-logo

Italská značka BLIM PLUS představuje kolekci elegantního plastové servírovacího nádobí (do jídelny i pro velkorysé podávání jídel na terase a zahradě) a designových inovativních kuchyňských doplňků.

Produkty navrhl italský designer Raffaell Galiotto a firma Veca Spa je pod značkou BLIM PLUS vyrábí přímo v Itálii. Pro výrobu produktů BLIM PLUS je použit odolný, stabilní, netoxický BPA Free polypropylen.

Výrobky jsou navrženy tak, aby sloužily dlouhá léta. Promyšlené tvary bez zbytečných hran a rýh na dnech nádob zabraňují usazování vlhkosti a usnadňují mytí. Výrobky lze mýt v myčce a použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cedníky
Záruka: 2 roky
ABC: 0.3
Barva produktů: Šedá
Materiál: Polypropylen
Rozměr: 14 x 32 x 25 cm (VxŠxH)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: