Doprava a platba

- ZPŮSOBY DOPRAVY -


Zásilkova služba PPL

- 99 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která vám doručí balíček do druhého dne. Objednávky přijaté v pracovní dny do 17:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 17:00 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce. Doručovatel se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas.

Společnost PPL rozváží zpravidla v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod., a dodává i ve večerních hodinách od 17:00 do 21:00 hod. večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde.

Zboží na dobírku můžete kromě hotovosti zaplatit i platební kartou přímo u řidiče.

 

Česká pošta - Balík Do Ruky

- 139 Kč

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která vám doručí balíček do dvou nebo tří dnů. Objednávky přijaté v pracovní dny do 17:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 17:00 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Česká pošta doručuje zásilku osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. 

V den doručení vas Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu. 

Česká pošta - Balík Na Poštu

- 119 Kč

Váš Balík Na poštu vám bude doručen již následující pracovní den po podaní na kteroukoli z 2 700 pošt po celé ČRSlužbu využijete zejména tehdy, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít.

V den doručení vas Česká pošta bude kontaktovat prostřednictvím SMS a e-mailu. 


Zboží na výběr

- 149 Kč (jenom po Praze)

Dovezeme Vám zboží na výběr tentýž den. Před doručením Vás bude kontaktovat náš kurýr s kterým se domluvíte na času doručení zboží.


Osobní odběr Uloženka

- 59 Kč

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Uloženka. Balíček můžete vyzvednout následující pracovní den po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.


Osobní odběr Zásilkovna

- 59 Kč

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

Osobní odběr Praha 8 - Karlín

- Zdarma

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naše pobočce a uhradit v hotovosti v Praze 8 - Karlín, na adrese Pobřežní 285/22 (Kamenná prodejna eshop Koberce-Carpeta.cz). Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu.

 

- ZPŮSOBY platbY -

 

Dobírka

- 29 Kč

Platíte při převzetí balíku od zásilkové služby nebo v rámci osobního odběru (Uloženka a Zásilkovna). Maté možnost platit hotově nebo kartou.

Platba kartou

- bez poplatku

Platba kartou probiha přes zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

V případě dotazů jsme vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 18 hod na čísle +420 603 914 000, nebo na e-mailu: ahoj@giftlab.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.