Velkoobchod

Nabízíme českým a slovenským obchodům originální a designové značky z celého světa.

Značky které prodáváme jsou pečlivě vybrané. Vzhledem k tomu, že všechny značky, které zastupujeme, tak víme, které produkty se prodávají nejlépe na českém a slovenském trhu. 

Pokud máte pocit, že vaše značka zapadá do našeho portfolia, můžete se na nás kdykoliv obrátit.


Máte svůj vlastní internetový obchod nebo prodejnu? 

Chcete prodávat něco z našeho sortimentu?

Svým velkoobchodním zákazníkům nabízíme výhodné podmínky spolupráce:

- nadprůměrné marže;

- nemáme min. objednávku;

- držíme zboží skladem v Praze a proto posíláme zboží do 48 hodin;

- množstevní slevy;

- POS materiály;

- XML feed pro sledování dostupnosti zboží;

- posíláme zboží se splatnosti 14 dní;

- akční nabídky.

Tlačitko


Naše značky

Lekue

LÉKUÉ –  jedna se o španělskou značku, která je zaměřena na výrobu a prodej inovativních kuchyňských pomůcek. Lékué, to je kombinace funkce a designu s originálními nápady, fantazií a kreativní prací se surovinami. Za jejím úspěchem stojí především platinový silikon, který se v Lékué stal jedním ze základních výrobních materiálů.

Od roku 2019 jsme se stali výhradním distributorem v ČR a SK španělské značky Lékué.

58products

58PRODUCTS – německý porcelán s hotelovou kvalitou jsou ideální pro každodenní použiti. Přineste dobrou náladu za jídelní stůl s živým porcelánem od 58products. Vaše snídaně, svačiny i párty s přáteli dostanou nádech hravosti a vtipu. Výrazy, které designéři miskám a hrníčkům vtiskli, jsou tak věrné, až je to k neuvěření.

 

Pic-Brand-Wholesaler

MONBENTO –  francouzská značka která vyrábějí prémiové svačinové boxy a příslušenství k nim. Pro výrobu produktů vysokého úrovně MonBento používá pokročilé materiály a technologie z celého světa. Svačinové boxy Monbento jsou označeny odborníky po celém světě a jejích boxy získaly nejprestižnější mezinárodní ocenění v oblasti průmyslového designu, včetně RedDot Design Award, iF Design Award, Global Innovation Award a dalších.