Woll

WollWOLL

Koncern Norbert Woll GmbH je německá značka elitního kuchyňského nádobí. Značka se objevila na trhu na konci 70. let minulého století, kombinující technologii ručního lití s ​​inovacemi v oblasti nelepivých povrchů, se stala lídrem ve výrobě nejmodernějších litých pánví se zvláště trvanlivým nelepivým povrchem.

Toto nádobí se nazývá „nádobí nového tisíciletí“! Zde je věnována pozornost každému detailů, protože každá pánev, pánev wok, stewpan je ručně odlita z hliníku. Nesrovnatelně vyšší třídou kvality je odolný titan + odolný titan-keramický povrch se zcela novými nepřilnavými vlastnostmi, které vám umožňují vařit jídlo bez oleje a tuku, používat při vaření kovové předměty a snadno a rychle umýt jakýmkoli způsobem.

Odnímatelná rukojeť se snadno používá - šetří místo v kuchyni a je ideální pro trouby. Pevná žáruvzdorná rukojeť vydrží až 250 stupňů, v horkovzdušné troubě. Silné termální akumulační dno (10 mm) se nedeformuje při vysokých teplotách, je vhodné pro všechny desky, rovnoměrně distribuuje teplo.