Hrnek BALVI Kitty 27559, 400ml , černá/bilý
Kód: NAO_1031519Související produkty
Produkty Zone jsou designovými skvosty, které svými elegantními křivkami a čistotou povýší vaši koupelnu na interiér hodný světových magazínů o...
Produkty Zone jsou designovými skvosty, které svými elegantními křivkami a čistotou povýší vaši koupelnu na interiér hodný světových magazínů o...
Šálek na espresso Leonardo Senso 70 ml Rozměr: P.6 cm, V.6 cm
Líbající porcelánový šálek a podšálek na kávu, cappuccino, čaj 200 ml
Šťastný porcelánový šálek a podšálek na kávu, cappuccino, čaj 200 ml.
Detailní popis produktu
Hrnek BALVI Kitty 26559, 400ml
Porcelánový hrnek BALVI Kitty. Lze použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Lze mýt v myčce. Velikost: 10,3x14x10,2 cm / obsah 0,4L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8430306275598 |
| ABC: | 0.3 |
| Barva produktů: | Černá/bílá |
| Hmotnost produktu: | 320 g |
| Materiál: | Porcelán |
| Objem: | 400 ml |
| Rozměry: | vxšxh 10,2x10,3x14 cm |
Váš dům, váš hrad. Abyste se doma cítili opravdu útulně, pořiďte si designový doplněk od Villa Collection dle vašeho gusta! Dekor: Šedá Materiál:...
Vtipný Nevrlý porcelánový hrneček s uchem. Tímto porcelánem vykouzlíte úsměv na tváři sobě, ale i obdarovanému příteli. Objem: 350 ml.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"Vzhled předčil očekávání. Přesně hrneček na nedělní kakao,ktery jsem potřebovala."- Vlasta V. píše o produktu
Vtipný porcelánový hrneček s uchem. Tímto porcelánem vykouzlíte úsměv na tváři sobě, ale i obdarovanému příteli. Objem 350 ml. ...
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"úžasný hrnek, jsem velice spokojená"- Zďenka Š. píše o produktu
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"Moc se mi líbí. Jsou vtipné pro každou náladu."- Jana N. píše o produktu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
