Porcelánový hrnek 58products Talent Ludwig van Beethoven

Kód: T800101
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
759 Kč
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
18.5.2026
Možnosti doručení

Exkluzivní kávový šálek s rukojetí a podšálkem vyrobeným z čistého tvrdého porcelánu působí 3D obrazovým uměleckým portrétem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Talent

Porcelánový hrnek 58products Talent Ludwig van Beethoven

Jaký by byl svět bez Beethovenovy?

Tento exkluzivní kávový šálek s rukojetí a podšálkem vyrobeným z čistého tvrdého porcelánu působí 3D obrazovým uměleckým portrétem se sochařským vzhledem.

TALENT je exkluzivní řada šálky, ve které jsou portréty vybraných osobností plasticky eternalizovány. Kávové šálky jsou vyrobeny z čistého tvrdého porcelánu a zdobeny talentovaným portrétem.

100% vyrobeno v Německu!

Objem: 260 ml

Materiál: vysoce kvalitní porcelán - tvrdý porcelán

! Dodáváno ve vysoce kvalitní dárkové krabici.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky
Záruka: 3 roky
EAN: 4250255880018
ABC: 0.5

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Výpis hodnocení

5
R Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.1.2020
Hrnek jsem kupovala jako dárek. Je velmi kvalitně zpracovaný a k mému překvapení velký (na 300 ml) z kvalitního porcelánu. Je zabalený ve velmi hezké krabičce - zkrátka, nejen, jako dárek pro milovníky vážné hudby ideální. Udělal opravdu velkou radost. Díky

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola