Trychtýř s dávkováním Blim Plus Dolina IM3-000 Artic White | bílá

Kód: NAO_1880175
299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Trychtýř s přesným dávkováním – BLIM PLUS Dolina. Ideální pro stáčení, plnění a zdobení. Jednoduchým stiskem palce uvolníte uzávěr s gumovým těsněním. Snadno čistitelná. Ocenění: Red Dot Design 2022. Materiál: polypropylen. Velikost: 15,5 x 14,5 x 22,5 cm (VxŠxH). Italská značka BLIM PLUS představuje kolekci elegantního plastové servírovacího nádobí (do jídelny i pro velkorysé podávání jídel na terase a zahradě) a designových inovativních kuchyňských doplňků. Produkty navrhl italský designer Raffaell Galiotto a firma Veca Spa je pod značkou BLIM PLUS vyrábí přímo v Itálii. Pro výrobu produktů BLIM PLUS je použit odolný, stabilní, netoxický BPA Free polypropylen. Výrobky jsou navrženy tak, aby sloužily dlouhá léta. Promyšlené tvary bez zbytečných hran a rýh na dnech nádob zabraňují usazování vlhkosti a usnadňují mytí. Výrobky lze mýt v myčce a použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné. Produkty BLIM PLUS jsou nabízeny v barevných variantách sjednocených do kolekcí, které vám budou inspirací při zařizování vaší domácnosti – Arctic (bílá), Carbon (černá), Moka (kávový odstín), Forest (zelená s odstíny light, medium a dark), Ocean (modrá s odstíny light a dark) a Desert (okrová s odstíny light, medium a dark).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trychtýř s dávkováním Blim Plus Dolina IM3-000 Artic White

RED DOT DESIGN 2022. Trychtýř s přesným dávkováním. Ideální pro stáčení. Plnění a zdobení. Jednoduchým stiskem palce uvolníte uzávěr s gumovým těsněním. Snadno čistitelná.Materiál: polypropylen. Rozměr: 15,5 x 14,5 x 22,5 cm (VxŠxH).

 

VÝHODY ZNAČKY BLIM PLUS

Blimplus-vyhody

BLIM PLUS

Blim-logo

Italská značka BLIM PLUS představuje kolekci elegantního plastové servírovacího nádobí (do jídelny i pro velkorysé podávání jídel na terase a zahradě) a designových inovativních kuchyňských doplňků.

Produkty navrhl italský designer Raffaell Galiotto a firma Veca Spa je pod značkou BLIM PLUS vyrábí přímo v Itálii. Pro výrobu produktů BLIM PLUS je použit odolný, stabilní, netoxický BPA Free polypropylen.

Výrobky jsou navrženy tak, aby sloužily dlouhá léta. Promyšlené tvary bez zbytečných hran a rýh na dnech nádob zabraňují usazování vlhkosti a usnadňují mytí. Výrobky lze mýt v myčce a použít pro ohřev v mikrovlnné troubě. Všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
ABC: 0.3
Barva produktů: Bílá
Materiál: Polypropylen
Rozměr: 15,5 x 14,5 x 22,5 cm (VxŠxH)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: