Metlička skládací JOSEPH JOSEPH Twist 981000 Editions Sky

Kód: NAO_1571183
Novinka
Značka: Joseph Joseph
459 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Plochá metlička pro míchání omáček, otočením metlička balónová pro šlehání sněhu, vhodná k užití na non-stick nepřilnavém povrchu pánve bez rizika poškrábání, 4 x 8 x 29.5 cm (VxŠxH)

Detailní informace

Detailní popis produktu

JosephMetlička skládací JOSEPH JOSEPH Twist 981000 Editions Sky

Plochá i balónová metlička v jednom - skládací metlička JOSEPH JOSEPH Twist Whisk. Twist Whisk lze užít jako plochou metličku pro míchání omáček. Snadným otočením konce madla se z ploché metličky stane metlička balónová, vhodná ke šlehání sněhu. Vhodná i k užití na non-stick nepřilnavém povrchu pánve bez rizika poškrábání. Silikonové drátky metličky odolávají teplotám až 270°C. Pro čištění lze metličku zcela rozložit. Do zásuvky se ukládá v plochém tvaru. Výrobek oceněný cenou Red Dot. Velikost ploché metličky je 29,5 x 8 x 4 cm, v balónovém tvaru 29,5 x 8 x 7 cm.

-

Joseph Joseph

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili značku Joseph Joseph v roce 2003. V podnikání využili své zkušenosti z oblasti produktového designu (Antony vystudoval design na Central St Martins) a obchodu (Richard na Cambridgi).

Joseph Joseph je dnes mezinárodně uznávanou značkou designových a technicky inovativních produktů. Na světovém trhu kuchyňských doplňků patří v současnosti k nejrychleji rostoucím společnostem. Výrobky Joseph Joseph jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské šlehací metličky
Záruka: 3 roky
Barva produktů: Modrá
Materiál: Plast
Rozměry: 4 x 8 x 29.5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: