Rohová odkapávací mřížka YAMAZAKI Tower 2504 | bílá

Kód: NAO_1810653
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Odkapávací mřížka na roh dřezu.Rozměr: 0.8 x 30 x 15 cm. Materiál: kov

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yamazaki logoRohový odkapávač dřezu YAMAZAKI Tower 2504

Nestříhejte rohy, použijte je. Dejte do práce roh dřezu. Malý rohový věšák, který se úhledně vejde na bok vašeho dřezu, může uložit a sušit všechny druhy věcí: mýdlo, houby, zvláštní sklenice a přepadový věšák na nádobí. Zabraňte tomu, aby příslušenství vašeho dřezu sedělo celý den v louži vody, a zároveň směřujte kapky vody přímo zpět do dřezu.

 

Dejte do práce roh dřezu. Malý rohový stojan, který se úhledně vejde na stranu vašeho dřezu, může uložit a sušit všechny druhy věcí: mýdlo, houby, zvláštní sklenice a přepad stojanu na nádobí. Silikonové nožičky udrží jednotku v bezpečí a na svém místě. Není nutná žádná montáž. Vlastnosti produktu - Voděodolnost Maximální hmotnost: 2 kg.

 — 

Yamazaki

Produkty Yamazaki jsou nejen dekorativní, ale také funkční. Organizace, skladování a úspora místa jsou body, na které se v designu zaměřují a neustále přicházejí s novými produkty, které zlepšují kvalitu vašeho života. Jejich posláním je jednat podle pocitu údivu, který svým zákazníkům přináší nové a chytré nápady.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Odkapávače nádobí
Záruka: 3 roky
ABC: 0.3
Barva produktů: Bílá
Materiál: Kov
Rozměry: 0.8 x 30 x 15 cm
Rozměr: 0,80 x 30,00 x 15,00 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: