Silikonová podložka na pečení dezertů Silikomart Air Plus 15 |ø 4 cm

Kód: 70.515.20.0065
689 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení

 Silikonová podložka pečení košíčků. Tato inovativní forma díky mikroperforované struktuře umožňují rovnoměrné rozptylování tepla, což snižuje dobu vaření a zajišťuje perfektní výsledek. Rozměr: 24 x ø4 cm Objem: 24 ks Výška: 1,6 cm

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové mikroperforované silikonové formy ze skleněných vláken ideální pro pečení košíčků.

Tyto inovativní formy díky mikroperforované struktuře umožňují rovnoměrné rozptylování tepla, což snižuje dobu vaření a zajišťuje perfektní výsledek. Ideální pro sladké i slané výtvory.

Jsou ideální pro vytváření dortů, pečených koláčů a listového pečiva. Formy jsou nepřilnavé a lze je použít na obou stranách k přípravě prázdných nebo plněných koláčků. Teplotní rozsah: -40 ° C + 230 ° C

Rozměr: 24 x ø4 cm

Výška: 1,6 cm

Objem: 24 ks

Materiál: speciální silikon z skleněných vláken

— 

Silikomart

Italská společnost se nachází v blízkosti Benátek a specializuje se na výrobu silikonových forem a nástrojů pro pečivo, pečení a výrobu zmrzliny. Vyznačující se jejich sofistikovaným designem a vynikající kvalitou silikonu vyrobeného v Itálii.

Silikomart to je evropský lídr ve výrobě vysoce kvalitních silikonových forem a dalších cukrářských doplňků, které dokážou vytvořit opravdová mistrovská díla v kuchyni jakéhokoliv cukráře.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové podložky a pláty
Záruka: 3 roky
ABC: 0.4
Materiál: Silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: