Samolepící věšáček s nástroji Joseph Joseph DoorStore™ Utensils

Kód: NAO_1570890
899 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Inovativní sada nástrojů DoorStore™ Utensils k instalaci na vnitřní stranu dvířek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní sada nástrojů JOSEPH JOSEPH DoorStore™ Utensils k instalaci na vnitřní stranu dvířek.

Sadu tvoří čtyři nástroje Elevate™ Silicone a věšáček s háčky. Věšáček se upevňuje 3M VHB samolepící páskou. Instalace na čistý hladký povrch je velmi snadná. Ideálním místem pro instalaci sady je vnitřní strana dvířek kuchyňské linky nebo jakýkoli podobný úzký prostor.

Materiál: Elevate™ Silicone jsou nástroje s pružnou silikonovou pracovní částí. Jsou vhodné pro vaření v nádobí nepřilnavou povrchovou úpravou (nehrozí poškrábaní nepřilnavého povrchu). Odolnost do teploty až 270°C předurčuje tyto nástroje i pro vaření za vysokých teplot (smažení). Nástroje s označením Elevate™ mají madla tvarována do podpěry zajišťující, že po odložení zůstává pracovní část nástroje ve výšce nad pracovní plochou. Chrání tak pracovní plochu před znečištěním.

Rozměry: 32 x 27,3 x 4 cm

Sada obsahuje: obracečku, vařečku, vařečku s otvory a špachtli.

Designerem nástrojů Elevate™ je britský designer Gillian Westley.

Inovace je jádrem všeho co tvoříme pod značkou JOSEPH JOSEPH. Naším úkolem je identifikace každodenních problémů a návrhy jejich nových funkčních řešení.

 

Joseph Joseph

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili značku Joseph Joseph v roce 2003. V podnikání využili své zkušenosti z oblasti produktového designu (Antony vystudoval design na Central St Martins) a obchodu (Richard na Cambridgi).

Joseph Joseph je dnes mezinárodně uznávanou značkou designových a technicky inovativních produktů. Na světovém trhu kuchyňských doplňků patří v současnosti k nejrychleji rostoucím společnostem. Výrobky Joseph Joseph jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a organizace kuchyně
Záruka: 3 roky
ABC: 0.3
Barva produktů: vícebarevná
Materiál: Plast, Silikon
Rozměr: 4,00 x 32,00 x 27,30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: