Světelný řetěz Sirius Trille Stars 40 LED | hvězdy

Kód: B_30719
299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Světelný řetěz, délka 1,9 metru, 40 akrylových LED hvězd. Používá 2 x AA. lze ovládat dálkovým ovladačem Sirius Rozměry: má délku 1,9 m a 30 cm šňůru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný řetěz Sirius Trille 40 LED

Světelný řetěz Trill je dlouhý 1,9 metru a díky štíhlé šňůrce v malých jemných světýlcích se neuvěřitelně snadno tvaruje a zdobí pro všechny druhy dekorací.

Jako většinu produktů Sirius lze ovládat dálkovým ovladačem Sirius. Dálkové ovládání není součástí tohoto produktu, ale lze jej zakoupit samostatně.

  • Má délku 1,9 m a 30 cm šňůru od řetězu k držáku baterie.
  • Používá 2 x AA. Nejsou součástí dodávky.
  • Má certifikaci IP20.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

znacka-sirius

SIRIUS

Sirius DK je dánská značka s historií vytváření udržitelných a ekologických produktů. Společnost byla založena v 70. letech 20. století a vždy se věnovala podpoře zelenějšího a udržitelnějšího životního stylu. Sirius DK je známý pro své solární osvětlení, nabíjecí svíčky, dálková ovládání, energeticky úsporné spotřebiče a udržitelnou domácí výzdobu.

Jednou z klíčových udržitelných vlastností produktů Sirius DK je jejich využití obnovitelných zdrojů energie. Osvětlení společnosti na solární pohon a energeticky účinné spotřebiče jsou navrženy tak, aby snižovaly spotřebu energie a snižovaly uhlíkovou stopu. Sluneční lampy, svíčky, lucerny a vánoční dekorace Sirius DK jsou ideální pro venkovní použití, protože je lze nabíjet sluncem a nevyžadují žádnou elektřinu ani baterie.

Kromě obnovitelné energie se Sirius DK také zavázal používat ve svých produktech udržitelné a ekologické materiály. Společnost používá k výrobě svých produktů různé materiály, jako je bambus, korek a recyklovaný plast. Tyto materiály jsou nejen udržitelné, ale také odolné a trvanlivé, což je další způsob, jak snížit dopad na životní prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční svítidla
Záruka: 2 roky
Barva produktů: Stříbrná, Průhledná
Materiál: Akryl
Dálkové ovládání: Ano
Rozměry: má délku 1,9 m a 30 cm šňůru od řetězu k držáku baterie.
Vzor: Hvězdy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: