Fotorámečky Umbra EXHIBIT | černá

Kód: FT_1013426-040
1 695 Kč
2-4 týdnů
Možnosti doručení

12

Dekor: černá

Materiál: kov

Rozměr: 69x66x3 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set fotorámečků Exhibit na fotografie je vybaven nástěnnou římsou z broušeného kovu s klipy a držáky, na které lze připevnit pět různě velkých obrazových rámů ve stylu galerie a zároveň snížit množství vrtů, které obvykle zůstávají na stěnách.

Díky flexibilním vlastnostem horizontálního zavěšení je exponát skvělým doplňkem na schodiště, protože jej lze zavěsit pod úhlem. Pomocí systému Exhibit můžete ve svém obývacím pokoji, ložnici, vstupní hale, kanceláři nebo ateliéru vytvořit dekorativní akcent a dodat mu moderní vzhled a zároveň kurátorsky umístit své oblíbené fotografie a umělecká díla.

Rámečky s fotografiemi lze posouvat po kovové římse a otáčet je do orientace na šířku nebo na výšku. Sada obsahuje dva rámečky 10x15 cm a tři rámečky 12x18 cm, do kterých se vejdou všechny vaše oblíbené fotografie, umělecká díla, ilustrace a další. Rámeček Exhibit, který se hodí k více stylům výzdoby, je krásným nástěnným dekoračním prvkem, který umožňuje snadnou výměnu obrázků a osvěžení místnosti, kdykoli budete chtít.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Fotorámečky
Záruka: 2 roky
ABC: 0.4
Barva produktů: Černá
Materiál: Kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: