Stojan s prkénky na krájení Joseph Joseph Folio 4 Large | šedý 60184

Kód: NAO_1571010
2 099 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Sada JOSEPH JOSEPH Folio 4 se čtyřmi plastovými prkénky pro hygienicky oddělené krájení potravin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada prkének se stojanem JOSEPH JOSEPH Folio 4 

Obsahuje čtyři plastová prkénka určená pro hygienicky oddělené krájení potravin. Vyjmutí prkének ze stojanu usnadňují nerezová madélka. Každé prkénko má protiskluznou úpravu a zvýšený okraj proti stékání. Díky oddělenému umístění a cirkulaci vzduchu prkénka ve stojanu Folio snadno osychají.

Rozměry: - 22,2 x 32 x 7,6 cm (velikost prkének 20 x 30 cm)

- 26,3 x 35,6 x 7,2 cm (velikost prkének 24 x 34 cm)

 

Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku.

I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)

 

Joseph Joseph

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili značku Joseph Joseph v roce 2003. V podnikání využili své zkušenosti z oblasti produktového designu (Antony vystudoval design na Central St Martins) a obchodu (Richard na Cambridgi).

Joseph Joseph je dnes mezinárodně uznávanou značkou designových a technicky inovativních produktů. Na světovém trhu kuchyňských doplňků patří v současnosti k nejrychleji rostoucím společnostem. Výrobky Joseph Joseph jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňská prkénka
Záruka: 2 roky
ABC: 0.3
Barva produktů: Šedá
Materiál: Plast
Rozměr: 26,00 x 35,70 x 7,50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: