Prkénka a nože se stojanem Nest Plus 6 60194

Kód: NAO_1571175
2 299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Sada prkének s kuchyňskými noži. Sada obsahuje 3 plastová prkénka určená pro hygienicky oddělené krájení potravin a 3 základní kuchyňské nože. Prkénka se liší barvou a velikostí. Velikost sady: 35,5 x 10 x 33,3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada prkének JOSEPH JOSEPH Nest s kuchyňskými noži. Sada obsahuje 3 plastová prkénka určená pro hygienicky oddělené krájení potravin a 3 základní kuchyňské nože (15,5 cm kuchařský, 14 cm Santoku a 10 cm loupací nůž). Prkénka se liší barvou a velikostí. Vyjmutí prkének ze stojánku usnadňují nerezová madélka. Každé prkénko má protiskluznou úpravu a zvýšený okraj proti stékání. Díky oddělenému umístění prkénka ve stojanu Nest snadno osychají. Nože jsou nerezové s ergonomickým soft-grip madlem.

Velikost prkének: 23 x 32 cm / 24 x 34 cm / 25 x 35,5 cm. / Velikost sady: 35,5 x 10 x 33,3.


Prkénka lze mýt v myčce, stojan otírejte navlhčeným hadříkem, nože myjte a sušte pouze ručně.


UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:

Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku.
I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)
Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení... S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat.
Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa a vařených pokrmů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňská prkénka
Záruka: 2 roky
ABC: 0.3
Barva produktů: Stříbrná
Materiál: Plasz
Rozměr: 33,30 x 35,50 x 10,00 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: