Zásuvka na kávové kapsle JOSEPH JOSEPH CupboardStore 851667 | Šedá

Kód: NAO_1571270
499 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Zásuvka na 30 kapslí Nespresso, k umístění pod polici/skříňku, instalace pomocí samolepící 3M pásky, 7,5 x 27,2 x 18,5 cm (VxŠxH)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásuvka na kávové kapsle JOSEPH JOSEPH CupboardStore 851667

Praktická zásuvka na kávové kapsle JOSEPH JOSEPH CupboardStore. K umístění do nevyužitého prostoru pod poličkou kuchyňské skříňky. Snadná instalace pomocí samolepící 3M pásky. Zásuvka pojme 30 originálních kávových kapslí Nespresso. Určena pro skříňky o šířce alespoň 28 cm / max. tloušťka poličky 2 cm. Čistěte navlhčeným hadříkem. Instalace: 1. Očistěte a osušte povrch skříňky. 2. Zvolte umístění a ujistěte se, že instalovaná zásuvka nebude překážet při dovírání dvířek skříňky nebo čela zásuvek. Tužkou si označte rysky pro zvolenou pozici. 3. Sejměte zadní stranu samolepky. 4. Zarovnejte okraje zásuvky s ryskami, zásuvku pevně přitlačte a držte po dobu 30 vteřin. 5. Po 24 hodinách můžete instalovanou zásuvku začít užívat. Velikost: 7,5 x 27,2 x 18,5 cm (VxŠxH)

Joseph Joseph

Dvojčata Richard a Antony Joseph založili značku Joseph Joseph vyroce 2003. V podnikání využili své zkušenosti z oblasti produktového designu (Antony vystudoval design na Central St Martins) a obchodu (Richard na Cambridgi).

Joseph Joseph je dnes mezinárodně uznávanou značkou designových a technicky inovativních produktů. Na světovém trhu kuchyňských doplňků patří v současnosti k nejrychleji rostoucím společnostem. Výrobky Joseph Joseph jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid a organizace kuchyně
Záruka: 2 roky
Barva produktů: Šedá
Materiál: Plast
Rozměr: 7.5 x 18.5 x 27.2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: