Svačinový box Lékué Jar To Go 600 ml | tyrkysový
Kód: 0301020Z07U150Související produkty
Velká průhledná tritanová láhev Ice Quokka 840 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu a ovoce. Lehká, odolná, BPA free.
Velká průhledná tritanová láhev Ice Quokka 840 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu a ovoce. Lehká, odolná, BPA free.
Určena zákazníkům, kteří hledají pro každodenní pití láhev, jejíž obsah nepřichází do kontaktu s plastovými materiály, vyrobena z borosilikátového...
Dětská tritanová láhev Glow Quokka 580 ml. Průhledná, lehká, hermetická, BPA free. Výrazné dezény pro děti od 3 let.
Velká průhledná tritanová láhev Ice Quokka 840 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu a ovoce. Lehká, odolná, BPA free.
Dětská průhledná tritanová láhev Ice Quokka 430 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu. Lehká, odolná, BPA free. Pro děti od 3 let.
Průhledná tritanová láhev Ice Quokka 570 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu a ovoce. Lehká, odolná, BPA free. Ideální pro infused water.
Dětská průhledná tritanová láhev Ice Quokka 430 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu. Lehká, odolná, BPA free. Pro děti od 3 let.
Detailní popis produktu
Užijte si čerstvé jídlo na cestách!
Materiál: BPA Free
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR A SR
Od roku 2019 jsme oficiální zástupce a výhradní distributor značky Lékué pro Českou a Slovenskou republiku. V případě, pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci - neváhejte se obrátit na nás.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na svačinu a tašky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8420460012634 |
| ABC: | 0.6 |
| Barva produktů: | Modrá |
| Materiál: | Plast |
| Objem: | 600 ml |
| Rozměry: | 9,2 x 9,2 x 18,8 cm |
| Typ boxu: | s přihrádkami, Dělený |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 9,2 cm |
| Hloubka: | 9,2 cm |
| Výška: | 9,2 cm |
| Objem: | 710 ml |
| Barva: | Tyrkysová |
| Počet kusu v sadě: | 1 ks |
Svačinový box s silikonovou nádobou uvnitř pro ukládání jogurtů, obilovin a dezertů. Plastová nádoba - 400 ml; Silikonová nádoba - 110/220 ml...
Silikonové víčka na utěsnění jídla a potravin v nádobách. Víčka jsou omyvatelné, lze je používat znovu a znovu! Balení obsahuje: ø 11,5 cm...
Rozměr: 18,1 x 18,1 x 2,5 cm; 22 x 10 x 5,5 cm Materiál: Platinový silikon
Sada dvou nádob do ledničky pro skladování potravin. Chytrá alternativa folie! Udržujte vaši ledničku čisté a uklizené. Materiál: platinový...
Cedník na mytí a skladování potravin. Umyjte, sceďte a uložte! Udržujte zeleninu čerstvou a čistou, dokud ji nesníte nebo neuvaříte. Materiál:...
Čtvercové svačinové boxy jsou vzduchotěsné, každý S vlastním víčkem. Široká elastická páska drží boxy bezpečně u sebe. Moderní design se soft-touch...
Silikonový sáček pro opakované použití na potraviny, tekuté jídlo, maso. Udržujte vaši chladničku čisté a uklizené. Rozměr: 21,5 x 24,5 cm Objem:...
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
