Box na šperky Stackers Taupe Deep Watch/Accessories | šedobéžová
Kód: 73751Související produkty
Elegantní šperkovnice značky Stackers, kterou si vaše šperky určitě zaslouží. Rozměr: 25 x 18 x 4.2 cm
Elegantní a luxusní box na šperky značky Stackers, který si vaše šperky určitě zaslouží.
Set obsahuje 3 patra. Rozměr: 18 x 25 x 13.7 cm
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ "100% spokojenost, díky!" - Thuy N. píše o produktu Velké kulaté zrcadlo o průměru 87 cm od značky Umbra. Skleněný, zrcadlový...
Geniální nápad pro malé prostory - zrcadlo Hub vám umožní vidět sebe od hlavy k patě a šetřit místo v místnosti, také můžete použit jako mini...
Nástěnné zrcadlo se 3 poličkami. Zrcadlo navržené pro maximální využití malého prostoru. Za profilem zrcadla jsou zastřešeny tři police pro...
Dekor: mosazná Materiál: kov, sklo Rozměr: P.61x3xV.77 cm Montáže: včetně montážní sady
Zrcadlo na postavení a zavěšení v gumovém černém rámu od značky Umbra. Výška 157 cm.
Detailní popis produktu
Box na šperky Stackers Taupe Deep Watch/Accessories
Elegantní a luxusní kolekce šperkovnic značky Stackers, kterou si vaše šperky určitě zaslouží.
Box na šperky Stackers Taupe Deep Watch/Accessories je vyrobena z měkké, prvotřídní kůže s kvalitní sametovou podšívkou. Tento luxusní box na šperky je ideální pro uložení větších šperků, hodinek a doplňků. Se šperkovnici Taupe Deep Watch/Accessories budete mít své šperky uspořádané a snadno přístupné.
TIP: Box na šperky je k dispozici ve světle modré, růžové, šedobéžové, šedé, zelené, levandulové, kávové, tmavě modré a bílé barvě.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5013648041095 |
| ABC: | 0.5 |
| Barva produktů: | Béžová, Šedá |
| Materiál: | Samet, Umělá kůže |
| Rozměry: | 18 x 25 x 6 cm |
| Styl: | Přihrádková |
| Typ: | Boxy |
| Velikost: | 18 x 25 x 6 cm |
| Materiál: | veganská kůže, bavlna |
| Velikost: | 25 x 18 x 6 cm |
Elegantní vložka na šperky značky Stackers, kterou si vaše šperky určitě zaslouží.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ "Šperkovnice je bytelná a přitom elegantní. Naprostá spokojenost." - Tereza V. píše o produktu Prsteny, řetězy, náušnice...
Elegantní šperkovnice značky Stackers. Tento box je ideálnípro všechny vaše náušnice, prsteny a přívěsky. Velikost: 25 x 36 x 4.7 cm
Elegantní šperkovnice značky Stackers, kterou si vaše šperky určitě zaslouží. Velikost: 25 x 36 x 4,7 cm
Materiál: umělá kůže, samet Typ: Medium (classic) Rozměr: 18x25x3,7 cm
Snadná obsluha i jednou rukou, odtrhávání papíru o hranu svislého dílu, v horní části tvarování ke snadnému uchopení stojanu při přenášení,...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
