Batoh XD Design Bobby Pro

XD Design Bobby Pro - to nejlepší batoh pro městské cestování. Prostorný batoh hodí na fotografické vybavení a dron pro filmování mimo město nebo několik sad oblečení na výlet. Batoh chrání věci před nárazy a otřesy.

Jak funguje ochrana před kapsáři 

Kapsáři obvykle otevírají snadno přístupné zipy batohu nebo tašek, aby se dostali k obsahu. To se děje na přeplněných místech, nejčastěji v blízkosti turistických míst a v dopravě. Zloděj vytáhne všechno a rychle se schovává v davu. V případě XD Design Bobby Pro vám design zabrání otevření batohu bez povšimnutí. Zip hlavní kapsy probíhá podél okraje zad a je zakryt tlustým záhybem látky.

Když Bobby Pro visí na osobě, na zip nelze dosáhnout z venku.

Batoh%20XD%20Design%20Bobby%20Pro%20-%20nov%C3%BD%20batoh%20od%20zna%C4%8Dky%20XD%20Design

Pokud zloděj nenajde zip, může se pokusit batoh přeříznout nožem. V tomto případě je poskytnuta druhá obranná linie. XD Design Bobby Pro je šitý z pěti vrstev pečlivě vybraných materiálů, které společně tvoří spolehlivé brnění.

YKK zip / japonský zip 

YKK zipy to jsou kvalitní a funkční zipy známé pro svou dokonalost a perfektní zpracování. Vyznačují se svou spolehlivostí a to i po dlouhodobém používání. Vybrané typy zipů YKK mají vodotěsnou úpravu a jsou používány u výrobků určených do extrémních povětrnostních podmínek. Zipy YKK, to nejsou žádné “no name“ zipy made in China, jsou to kvalitní zipy vyráběné v Japonsku, v Evropě či v USA. Tyto zipy jsou velmi odolné a spolehlivé a vydrží velmi dlouho. YKK - Tato písmena jsou zkratkou názvu společnosti, Yoshida Kogyo Kabushikikaisha.

Batoh XD Design Bobby Pro, který nejde vykrást

Skryté kapsy

Bobby Pro nemá žádné vnější kapsy. Místo toho má batoh skryté kapsy pro rychlý přístup. Jsou po ruce s majitelem a zloděj je nemůže dosáhnout.

První kapsa je na pravém ramenním popruhu. Je určena pro plastové karty a uzavírá se zipem. Karta z takové kapsy nevypadne. Kapsa má navíc ochranu před útoky na RFID štítky, které se používají v bezkontaktních čipových kartách. Hacker může tiše přečíst kartu a ukrást data; ochrana mu v tom brání.

Batoh XD Design Bobby Pro,

Pod levým „křídlem“ batohu, na spodní straně levého ramenního popruhu, se skrývá tajná kapsa na klíč. Uvnitř je klíčenka pro klíče nebo karty. Kabel zatáhne klíče zpět do kapsy, takže majitel neprovádí zbytečné pohyby.

 Batoh XD Design Bobby Pro, nelze vykrást

Na zadní straně XD Design Bobby Pro bylo místo pro dvě kapsy. Dolní je chráněna před útoky RFID a je určena pro biometrické pasy a jízdenky. Nad ní je našitý popruh pro připevnění batohu k rukojeti kufru. Zatímco batoh visí na zádech, kapsa je zcela skryta - v normální situaci nejsou dokumenty potřeba. Když je batoh na letišti, je k dispozici kapsa s dokumenty, kterou lze na vyžádání vytáhnout.

Horní kapsa na zadní straně je vhodná pro tablet nebo e-knihu s úhlopříčkou 12,9 palce. Chtěli jste číst na metro? Bobby Pro vám rád pomůže.

Chytrý úložný systém

XD Design Bobby Pro je vybaven zesíleným prostorem pro notebook. Prostor je umístěn na zadní straně batohu a pojme zařízení s úhlopříčkou až 15,6 palce. K dispozici je také prostor pro tablety o rozměrech 12,9 palce, dvojice síťových kapes na kabely a adaptéry, jakož i držáky na tužky a propisky.

 Batoh XD Design Bobby Pro, nevykradnutelný batoh

Druhá polovina batohu je uzavřena látkovou přepážkou na zip. Přepážka může být srolována a skryta v kapse na spodní straně batohu. Dvě velké síťové kapsy a měkký odnímatelný křížový oddělovač jsou k dispozici. Děličky jsou upevněny uvnitř batohu pomocí suchého zipu a rozdělují prostor na 2, 3 nebo 4 sekce, v závislosti na potřebách majitele batohu. Je vhodné sem umístit fotografické vybavení, oblečení, boty nebo jiné věci. Pokud oddělovač není třeba, jednoduše jeho vyjměte.

Magnetické držáky

Na levém popruhu XD Design Bobby Pro je magnetický držák. Ten vám umožní pověsit láhev s vodou nebo mobilní telefon. Láhev v držáku nebo chytrém telefonu v pouzdře je bezpečně držena na místě a lze ji jednou rukou snadno oddělit.

 Batoh XD Design Bobby Pro, proti kapsaře

K batohu je dodáváno pouzdro na mobil a držák na láhev nebo hrnek.

USB

Pod pravým „křídlem“ batohu XD Design Bobby Pro je trojúhelníkový blok s porty USB a USB Type-C. Jedná se o externí poplatek za chytré telefony. Drát z něj prochází batohem a končí v samostatné kapse na boku hlavního oddílu. Tam musíte umístit powerbanku a připojit ji k vodiči. Nyní můžete nabíjet své gadgety bez vyjmutí baterie z batohu.

 Batoh XD Design Bobby Pro, originální batoh

Bobby Pro již má port USB typu C. Změníte několik generací smartphonů, ale budete používat stejný batoh.

Šetrné k životnímu prostředí

Batoh Bobby Pro je vyroben z recyklovaných materiálů. Podšívka a textilie na stranách batohu jsou vyrobeny z použitých plastových lahví. Méně odpadu v přírodě, více batohů ve městě!

 Batohy XD Design Bobby Pro, všechny barvy

Dostupné v šedé, modré a černé barvě.