Cestovní batoh XD Design Bobby Duffle

XD Design Bobby Duffle - to je univerzální batoh pro každodenní použití a cestování. Proměňuje se v brašnu, která je vhodná pro nošení notebooků s úhlopříčkou 17 palců a současně odpovídá rozměrům většiny leteckých společností pro příruční zavazadla. Vnitřní objem batohu je 30 litrů.

Jak funguje ochrana před kapsáři 

Stejně jako všechny modely této společnosti, i XD Design Bobby Duffle nabízí absolutní ochranu před nepřáteli: batoh nelze vykrást.

Kapsáři obvykle otevírají snadno přístupné zipy batohu nebo tašek, aby se dostali k obsahu. To se děje na přeplněných místech, nejčastěji v blízkosti turistických míst a v dopravě. Zloděj vytáhne všechno a rychle se schovává v davu. V případě XD Design Bobby Duffle vám design zabrání otevření batohu bez povšimnutí. Zip hlavní kapsy probíhá podél okraje zad a je zakryt tlustým záhybem látky.

Když Bobby Duffle visí na osobě, na zip nelze dosáhnout z venku.

mad

Pokud zloděj nenajde zip, může se pokusit batoh přeříznout nožem. V tomto případě je poskytnuta druhá obranná linie. XD Design Bobby Pro je šitý z pěti vrstev pečlivě vybraných materiálů, které společně tvoří spolehlivé brnění.

YKK zip / japonský zip 

YKK zipy to jsou kvalitní a funkční zipy známé pro svou dokonalost a perfektní zpracování. Vyznačují se svou spolehlivostí a to i po dlouhodobém používání. Vybrané typy zipů YKK mají vodotěsnou úpravu a jsou používány u výrobků určených do extrémních povětrnostních podmínek. Zipy YKK, to nejsou žádné “no name“ zipy made in China, jsou to kvalitní zipy vyráběné v Japonsku, v Evropě či v USA. Tyto zipy jsou velmi odolné a spolehlivé a vydrží velmi dlouho. YKK - Tato písmena jsou zkratkou názvu společnosti, Yoshida Kogyo Kabushikikaisha.

Bobby-duffle1

Skryté kapsy

Bobby Duffle nemá žádné vnější kapsy, do kterých by se mohl dostat někdo jiný. Místo toho má batoh skryté kapsy pro rychlý přístup. Jsou po ruce s majitelem a zloděj je nemůže dosáhnout.

XD Design Bobby Duffle10

První kapsa je na pravém ramenním popruhu. Je určena pro plastové karty a uzavírá se zipem. Karta z takové kapsy nevypadne. Kapsa má navíc ochranu před útoky na RFID, které se používají v bezkontaktních čipových kartách. Hacker může tiše přečíst značku a ukrást data; ochrana mu v tom brání.

mad1

Na zadní straně batohu jsou dvě vnější kapsy: spodní kapsa je chráněna před útoky RFID a je určena pro biometrické pasy a lístky, horní kapsa je vhodná pro tablety nebo e-knihy s úhlopříčkou 12,9 palce.

Chtěli jste číst na metro? Bobby Duffle vám rád pomůže

Chytrý úložný systém

XD Design Bobby Duffle je vybaven zesíleným prostorem pro notebook až do 17 palců, jakož i oddílem pro tablet nebo e-knihu až do 12,9 palce.

K dispozici je nepromokavá kapsa na deštník a na spodní straně je prodyšná bota na boty.

mad2

Pro organizaci poskytuje odnímatelný oddělovač, který je upevněn uvnitř batohu pomocí suchého zipu. Je vhodné sem umístit fotografické vybavení, oblečení, boty nebo jiné věci. Pokud oddělovač není třeba, jednoduše jej vyjměte. Batoh má mnoho vnitřních oddílů, ve kterých můžete skrýt potřebné věci a doplňky. Na popruhu je umístěn držák na brýle a sluchátka.

pohodlná transformace

XD Design Bobby Duffle - transformující batoh. Když se pohybujete po městě nebo cestujete, batoh se nehodí všude, ale někde naopak musíte mít ruce volné a taška se nezdá být nejlepším řešením. Model lze snadno transformovat do obou formátů. Stačí jednou upravit délku popruhů a vložit je do speciální díry umístěné na zadní straně batohu.

Bobby-duffle

Pohodlný let

Tento model, navzdory značné kapacitě, vyhovuje rozměrům příručních zavazadel většiny leteckých společností, takže bude ideálním řešením pro lety. Vnitřní objem batohu je 30 litrů, kam se vejdou všechny potřebné věci. Díky pohodlí rozvržení a velkému počtu vnitřních a vnějších kapes je organizování věcí jednoduché a efektivní.

Šetrné k životnímu prostředí

Batoh Bobby Duffle je vyroben z recyklovaných materiálů. Podšívka a textilie na stranách batohu jsou vyrobeny z použitých plastových lahví. Méně odpadu v přírodě, více batohů ve městě!