Svačinový box Lékué Jar To Go 600 ml | lososový
Kód: 0301020R06U150Související produkty
Dětská silikonová láhev o objemu 340 ml vás bude doprovázet na všech vašich cestách. Krásná matná eukalyptově modrá barva doladí dětské vybavení....
Dětská průhledná tritanová láhev Ice Quokka 430 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu. Lehká, odolná, BPA free. Pro děti od 3 let.
Dětská nerezová láhev Pop Quokka 445 ml. Pevná nerezová ocel, hermetická, BPA free. Výrazné dezény, vhodná od 3 let.
Stylová skleněná láhev na vodu s ochranným rukávem a bambusovým víčkem o objemu 550 ml.
Designová láhev na vodu z nerezové oceli. Láhev je opatřena brčkem pro jednodušší pití. Objem 400 ml je ideální jak na výlety, tak i do školy.
Krásná designová termolahev o objemu 340 ml od značky Neon Kactus. Vyrobena z vysoce kvalitní a odolné nerezové oceli. 100 % nepropustná a bez BPA.
Svačinový set skládající se z krabice na oběd s lahví na pití s klasickým obrázkem LEGO. Láhev na pití má výsuvnou hubičku na pití. Objem: 390...
Detailní popis produktu
Svačinový box Lekue Jar To Go
Materiál: BPA Free
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR A SR
Od roku 2019 jsme oficiální zástupce a výhradní distributor značky Lékué pro Českou a Slovenskou republiku. V případě, pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci - neváhejte se obrátit na nás.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na svačinu a tašky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8420460012627 |
| ABC: | 0.6 |
| Barva produktů: | Růžová |
| Materiál: | Plast |
| Objem: | 600 ml |
| Rozměry: | 9,2 x 9,2 x 18,8 cm |
| Typ boxu: | s přihrádkami, Dělený |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 9,2 cm |
| Hloubka: | 9,2 cm |
| Výška: | 9,2 cm |
| Objem: | 710 ml |
| Barva: | Lososová |
| Počet kusu v sadě: | 1 ks |
Svačinový box s silikonovou nádobou uvnitř pro ukládání jogurtů, obilovin a dezertů. Plastová nádoba - 400 ml; Silikonová nádoba - 110/220 ml...
Rozměr: 18,1 x 18,1 x 2,5 cm; 22 x 10 x 5,5 cm Materiál: Platinový silikon
Sada dvou nádob do ledničky pro skladování potravin. Chytrá alternativa folie! Udržujte vaši ledničku čisté a uklizené. Materiál: platinový...
Cedník na mytí a skladování potravin. Umyjte, sceďte a uložte! Udržujte zeleninu čerstvou a čistou, dokud ji nesníte nebo neuvaříte. Materiál:...
Čtvercové svačinové boxy jsou vzduchotěsné, každý S vlastním víčkem. Široká elastická páska drží boxy bezpečně u sebe. Moderní design se soft-touch...
Silikonový sáček pro opakované použití na potraviny, tekuté jídlo, maso. Udržujte vaši chladničku čisté a uklizené. Rozměr: 21,5 x 24,5 cm Objem:...
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
