Svačinový box Lékué Jar To Go 400 ml | lososový
Kód: 0301014R06U150Související produkty
Dětská silikonová láhev o objemu 340 ml vás bude doprovázet na všech vašich cestách. Krásná matná pampeliškově žlutá barva doladí dětské vybavení....
Dětská tritanová láhev Glow Quokka 580 ml. Průhledná, lehká, hermetická, BPA free. Výrazné dezény pro děti od 3 let.
Dětská silikonová láhev o objemu 340 ml vás bude doprovázet na všech vašich cestách. Krásná matná eukalyptově modrá barva doladí dětské vybavení....
Dětská silikonová láhev o objemu 340 ml vás bude doprovázet na všech vašich cestách. Krásná matná šípkově růžová barva doladí dětské vybavení....
Dětská nerezová láhev Pop Quokka 445 ml. Pevná nerezová ocel, hermetická, BPA free. Výrazné dezény, vhodná od 3 let.
Dětská průhledná tritanová láhev Ice Quokka 430 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu. Lehká, odolná, BPA free. Pro děti od 3 let.
Dětská nerezová láhev Pop Quokka 445 ml. Pevná nerezová ocel, hermetická, BPA free. Výrazné dezény, vhodná od 3 let.
Velká průhledná tritanová láhev Ice Quokka 840 ml. Dvojité otevírání pro přidávání ledu a ovoce. Lehká, odolná, BPA free.
Láhev zabere málo místa, láhev je lehká, vzduchotěsná, má na dotek příjemný povrch a je vyrobena z plastu bez BPA. Objem 330 ml....
Designová tritanová láhev s vyklápěcím pítkem a praktickým poutkem o objemu 340 ml. Ideální na cesty a sport. 100% nepropustná.
Detailní popis produktu
Svačinový box Lekue Jar To Go
Materiál: BPA Free
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy na svačinu a tašky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8420460012641 |
| ABC: | 0.6 |
| Barva produktů: | Růžová |
| Materiál: | Plast |
| Objem: | 400 ml |
| Rozměry: | 9,2 x 9,2 x 14,8 cm |
| Typ boxu: | s přihrádkami, Dělený |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 9,2 cm |
| Hloubka: | 9,2 cm |
| Výška: | 14,8 cm |
| Objem: | 510 ml |
| Barva: | Lososová |
| Počet kusu v sadě: | 1 ks |
Užijte si čerstvé jídlo na cestách! Plastová nádoba na svačiny - 600 ml; Silikonová nádoba - 110/220 ml
Dárková sada na dětskou svačinu. Sada obsahuje: Box na svačinu pro malé i velké gurmány o objemu 850 ml Příbory, které lze...
Nerezová dóza na jídlo Quokka Whim 600 ml. Udržuje jídlo teplé 6 h a studené 8–9 h. Hermetická, BPA free. Na celý oběd do práce nebo školy.
Sáček na oběd nebo svačinu s tepelně izolovaným vnitřkem, který udrží potraviny déle čerstvé. Sáček má menší velikost a je ideální do batohu či tašky.
Dóza na omáčky či dip, barevné a 100% vzduchotěsné. Perfektně pasují do Vašeho MonBento boxu. Objem 28 ml.
Nerezová dóza na jídlo Quokka Whim 360 ml. Udržuje jídlo teplé 6 h a studené 8 h. Hermetická, BPA free. Ideální svačinová dóza do školy nebo práce.
Dětský termovak na oběd či svačinu. Díky spodní izolované části vydrží svačina delší dobu čerstvá. Vak je o objemu 5 l a vejde se do něj spousty...
Praktický a designový box na oběd o objemu 1,35l. Skládá se ze dvou částí a prostoru na příbor, který je součástí. Má skvěle padnoucí víka a...
Termoobal na svačinu s nastavitelným popruhem na svačinu. Termoobal je vybaven karabinou pro připevnění na batoh či tašku.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
lososově růžová barva je trochu tmavší, než na obrázku
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
