Kulatý jídelní stůl Venture Home OLIVIE | přírodní
Kód: 19996-420VHSouvisející produkty
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Vylepšete svůj jídelní kout o jídelní židli Lilja, elegantní a pohodlnou židli navrženou v sofistikované béžové barvě. Barva: béžová. Rozměry: 55 x...
Montros - klasická jídelní židle v pervazivní černé barvě, která nikdy nezestárne! Tato jídelní židle je vyrobena z břízy a překližky v popelově...
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným...
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Venture Home OLIVIE
Jídelní stůl Olivia zaujme svým skandinávským designem a vkusným designem! Stůl má souvislý celkový design z bílé omítnuté MDF s tenkou, kulatou horní deskou a třemi válcovými nohami, které jsou shromážděny pod středem stolu.
Barva má světlý kryt na dýhovaném kotouči, díky kterému je materiál viditelný a dodává stolu život a pohyb.
Vytvořte si stylový poutač v srdci domova – zde nikdo neskončí na hraně!.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206964267 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | MDF, dýha |
| Materiál nohou: | MDF, dýha |
| Nosnost: | 80 kg |
| Váha: | 24 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
