Kulatý jídelní stůl Venture Home LANZO | přírodní
Kód: 18903-000VHSouvisející produkty
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Vylepšete svůj jídelní kout o jídelní židli Lilja, elegantní a pohodlnou židli navrženou v sofistikované béžové barvě. Barva: béžová. Rozměry: 55 x...
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Venture Home LANZO
Jídelní stůl Lanzo zaujme svým skandinávským designem a vkusným designem! Stůl má konzistentní celkový design z MDF s tenkou, kulatou horní deskou a zkrouceným válcovým rámem, který je vycentrován pod středem stolu.
Barva je přízemní a viditelný vzor materiálu, který dává stolu život a pohyb.
Vytvořte si stylový poutač v srdci domova – zde nikdo neskončí na hraně!.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206996909 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nohou: | MDF |
| Nosnost: | 80 kg |
| Váha: | 21 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
