Venkovní konfereční stolek Venture Home LUMPUR | přírodní
Kód: 60002-100VHSouvisející produkty
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost. Barva: černá. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným...
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Vylepšete svůj jídelní kout o jídelní židli Lilja, elegantní a pohodlnou židli navrženou v sofistikované béžové barvě. Barva: béžová. Rozměry: 55 x...
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Detailní popis produktu
Venkovní konfereční stolek Venture Home LUMPUR
Vytvořte krásnou komunitu na terase kolem našeho kulatého jídelního stolu Lumpur v módním designu! Stůl je celoplošně vyroben z vkusného teaku v žebrovaném provedení.
Rám je válcový s mírně rozšířeným designem v robustním provedení.
Důsledně klasická přírodní barva je stejně nadčasová jako stylová a lze ji snadno sladit s ostatními dekoracemi na balkoně.
Užijte si v budoucnu příjemná venkovní jídla – tady nikdo neskončí na hraně!.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206979124 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | Akát |
| Materiál nohou: | Akát |
| Nosnost: | 50 kg |
| Váha: | 12 kg |
| Výška: | 40 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
