Jídelní židle Venture Home ALFONS | černá
Kód: 16802-100VHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Venture Home ALFONS | černá
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost.
Se sedákem z béžového ratanu a rámem z černé oceli přináší vašemu jídelnímu stolu nadčasový a klasický vzhled.
S Alfonsem získáte nejen pohodlné místo k sezení a vychutnání si jídla, ale také příležitost vytvořit komunitu kolem stolu.
Díky robustní konstrukci a kvalitnímu materiálu je Alfons připraven vydržet v budoucnu mnoho večeří a setkání.
Díky svému elegantnímu designu se Alfons hodí do různých stylů interiéru a dodá vašemu domovu nádech elegance.
Ať už se jedná o každodenní večeři nebo slavnostní příležitosti, Alfons je perfektní jídelní židle pro vytváření vzpomínek a sdílení příjemných chvil s blízkými.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340220822857 |
| Barva produktů: | Černá |
| Hloubka: | 58 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Materiál: | Ratan, ocel |
| Materiál nohou: | Ocel |
| Materiál sedáku: | Ratan |
| Nosnost: | 120 kg |
| Šířka: | 55 cm |
| Šířka sedáku: | 46 cm |
| Váha: | 5 kg |
| Výška: | 72 cm |
| Výška sedáku: | 42 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
