Kulatý jídelní stůl Venture Home BIANCA | přírodní
Kód: 15596-840VHSouvisející produkty
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným...
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Vylepšete svůj jídelní kout o jídelní židli Lilja, elegantní a pohodlnou židli navrženou v sofistikované béžové barvě. Barva: béžová. Rozměry: 55 x...
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Venture Home BIANCA
Vytvořte úžasnou komunitu kolem našeho kulatého jídelního stolu Bianca v módním designu!
Deska stolu je vyrobena z MDF a má válcový rám v robustním provedení a žebrovaném provedení.
Zvyšte pocit dekorace a nechte čas, aby se stal jedním z dnešních vrcholů!
Rady pro údržbu: MDF desky, které jsou lakované nebo lakované, jsou citlivé na poškrábání a poškození.
Proto buďte opatrní s desky, abyste se tomu vyhnuli.
Povrchy lakované lakem s barevným pigmentem nebo barvou mají pigmentaci, která poskytuje nekrycí průhledný povrch.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7350118418208 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | MDF, dýha |
| Materiál nohou: | MDF, dýha |
| Nosnost: | 80 kg |
| Váha: | 16 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
