Rozkládací jídelní stůl Venture Home STRADA | přírodní
Kód: 61993-130VHSouvisející produkty
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost. Barva: černá. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Vylepšete svůj jídelní kout o jídelní židli Lilja, elegantní a pohodlnou židli navrženou v sofistikované béžové barvě. Barva: béžová. Rozměry: 55 x...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Detailní popis produktu
Rozkládací jídelní stůl Venture Home STRADA
Objevte dokonalou rovnováhu mezi funkčností a stylem s jídelním stolem Strada.
Tento krásný stůl vyrobený z běleného dýhového dřeva je navržen tak, aby vyhovoval jak každodennímu jídlu, tak větším setkáním.
S průměrem 120 cm poskytuje Strada dostatek prostoru pro vaše blízké a v případě potřeby lze stůl snadno rozložit na 170 cm a pojmout více hostů.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340220833471 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nohou: | MDF |
| Nosnost: | 50 kg |
| Váha: | 54,5 kg |
| Výška: | 74 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
