Jídelní židle Venture Home MONTROS | černá
Kód: 19936-109VHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Venture Home MONTROS | černá
Montros - klasická jídelní židle v pervazivní černé barvě, která nikdy nezestárne! Tato jídelní židle je vyrobena z břízy a překližky v popelově černém provedení.
Opěradlo židle je mírně zaoblené a nohy mají rovné severské tvary pro tradičnější vzhled.
Spojte se s pěkným jídelním stolem, abyste získali kompletní jídelní skupinu pro vaše příjemná jídla!.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206962485 |
| Barva produktů: | Černá |
| Hloubka: | 48 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Materiál: | Bříza, Překližka |
| Materiál nohou: | Bříza |
| Materiál sedáku: | Překližka |
| Nosnost: | 150 kg |
| Šířka: | 46 cm |
| Šířka sedáku: | 45,5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
| Výška: | 82 cm |
| Výška sedáku: | 45 cm |
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
