Kulatý jídelní stůl Venture Home OLIVIE | hnědá
Kód: 19996-423VHSouvisející produkty
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným...
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Venture Home OLIVIE
Vytvořte si poutavý poutač v srdci domova - zde nikdo nekončí na okraji! Jídelní stůl Olivia zaujme svým skandinávským designem a vkusným designem.
Stůl má konzistentní celkový design, barvy Mocca z MDF s tenkou, kulatou horní deskou a třemi nohami ve tvaru válce, které jsou shromážděny pod středem stolu.
Barva má světlý obal, díky kterému je materiál viditelný a dodává stolu život a pohyb.
Spojte se s několika trendy jídelními židlemi a získáte kompletní skupinu jídel, kde se shromáždí celá rodina!.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206964274 |
| Barva produktů: | Hnědá |
| Materiál: | MDF, dýha |
| Materiál nohou: | MDF, dýha |
| Nosnost: | 80 kg |
| Váha: | 24 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
