Jídelní židle Venture Home ALFONS | béžová, hnědá
Kód: 16802-123VHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Venture Home ALFONS | béžová, hnědá
Dodejte svému jídelnímu koutu dotek přirozené elegance s jídelní židlí Alfons, která kombinuje elegantní vzhled dřeva se sedákem z krásného provazu v přírodní barvě.
Alfons je navržen tak, aby poskytoval pohodlí a zemitou estetiku vašemu domovu a rychle se stal oblíbeným místem u jídelního stolu.
.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340220833242 |
| Barva produktů: | béžová, hnědá |
| Hloubka: | 58 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Materiál: | Ratan, ocel |
| Materiál nohou: | Ocel |
| Nosnost: | 120 kg |
| Šířka: | 54,5 cm |
| Šířka sedáku: | 46 cm |
| Váha: | 5 kg |
| Výška: | 72 cm |
| Výška sedáku: | 42 cm |
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Vylepšete svůj jídelní kout o jídelní židli Lilja, elegantní a pohodlnou židli navrženou v sofistikované béžové barvě. Barva: béžová. Rozměry: 55 x...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
