Jídelní židle Venture Home ARCTIC | černá
Kód: 15351-888VHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Venture Home ARCTIC | černá
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným opěradlem a sedákem z černého plně litého plastu se tato jídelní židle snadno udržuje čistá a svěží.
Doplňte útulným jídelním stolem a vychutnejte si příjemná jídla! Je vyžadována lehčí montáž.
Rada pro péči: Plast je vděčný materiál na otření a čištění.
K čištění používejte vlhký hadřík a jemný čisticí prostředek.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7350118410059 |
| Barva produktů: | Černá |
| Hloubka: | 48 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Materiál: | Plast, Ocel |
| Materiál nohou: | Ocel |
| Materiál sedáku: | Plast |
| Nosnost: | 130 kg |
| Šířka: | 49 cm |
| Šířka sedáku: | 49 cm |
| Váha: | 4,70 kg |
| Výška: | 82 cm |
| Výška sedáku: | 45 cm |
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Montros - klasická jídelní židle v pervazivní černé barvě, která nikdy nezestárne! Tato jídelní židle je vyrobena z břízy a překližky v popelově...
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
