Obdélníkový jídelní stůl Venture Home BASSHOLMEN | přírodní
Kód: 46000-130VHSouvisející produkty
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost. Barva: černá. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Detailní popis produktu
Obdélníkový jídelní stůl Venture Home BASSHOLMEN
Jídelní stůl ze série Bassholmen rychle šplhá na žebříčku trendů díky své bílé úpravě a stylovému skandinávskému designu! Stůl patří do kolekce Vind a vyznačuje se obdélníkovou deskou z bílého dřeva se širokoúhlými nohami stolu ze stejného materiálu.
Vybavte srdce svého domova příjemným a robustním dotekem! Spárujte jej se sadou elegantních jídelních židlí a budete mít kompletní jídelní skupinu pro všechny vaše slavnostní příležitosti!.
.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206970312 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nohou: | MDF |
| Nosnost: | 150 kg |
| Šířka: | 100 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Výška: | 74 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
