Venkovní kulatý jídelní stůl Venture Home KENYA | přírodní
Kód: 9521-244VHSouvisející produkty
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost. Barva: černá. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Detailní popis produktu
Venkovní kulatý jídelní stůl Venture Home KENYA
Stolujte na terase s okouzlujícím kavárenským stolem z naší oblíbené série Kenya! Tento čtvercový stůl z krásného teakového dřeva je poutavý i praktický.
Stůl je skládací, takže jej lze snadno přemisťovat podle potřeby - umístěte jej na terasu nebo balkon a vychutnejte si slunečné hodiny kávy venku! Rozměry: 70 cm.
.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7350133233763 |
| Barva produktů: | Přírodní |
| Materiál: | Teak |
| Materiál nohou: | Teak |
| Nosnost: | 75 kg |
| Váha: | 11 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
