Oválný jídelní stůl Venture Home GRÖNVIK | světle šedá, hnědá
Kód: 18914-490VHSouvisející produkty
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Židle Oh má zajímavý, lehký tvar, který dokonale odpovídá moderním a originálním pokojům. Vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nohy z...
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Montros - klasická jídelní židle v pervazivní černé barvě, která nikdy nezestárne! Tato jídelní židle je vyrobena z břízy a překližky v popelově...
Všudypřítomná černá jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická a odolná! S nohami z černého kovu s práškovým nástřikem a mírně zaobleným...
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost. Barva: černá. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Detailní popis produktu
Oválný jídelní stůl Venture Home GRÖNVIK
Stůl snů GRÖNVIK rychle vytvoří vkusné ústřední místo ve vašem domově!
Díky svému skandinávskému designu a elegantní struktuře se tento stůl stává oblíbeným ve většině domácností.
Nepravidelná stolní deska je vyrobena ze světle šedé MDF s betonovým vzhledem a je nesena dvěma tenkými dřevěnými panely v tmavě hnědém odstínu.
Spárujte jej s několika stylovými jídelními židlemi a budete mít kompletní jídelní skupinu pro všechna lahodná jídla před vámi!.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206996886 |
| Barva produktů: | Hnědá, Šedá |
| Materiál: | MDF, stříkací kámen |
| Materiál nohou: | MDF |
| Nosnost: | 50 kg |
| Šířka: | 90 cm |
| Váha: | 28,7 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
