Kulatý jídelní stůl Venture Home BIANCA | černá
Kód: 15596-848VHSouvisející produkty
Jídelní židle Alfons elegantním způsobem spojuje styl a funkčnost. Barva: černá. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Malmön - klasická jídelní židle v černé barvě, s opěradlem z černého dřeva a sedákem z odolného lana a lehce rozšířenými kovovými nohami. Barva:...
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Vylepšete svůj jídelní kout o dotek sofistikovaného pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním béžovým buklé. Barva: béžová. Rozměry:...
Objevte židli Alfons - dokonalou směs modernosti a nadčasové elegance. Barva: přírodní. Rozměry: 58 x 54,5 x 72 cm.
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Venture Home BIANCA
Vytvořte úžasnou komunitu kolem našeho kulatého jídelního stolu Bianca v módním designu! Deska stolu je vyrobena z MDF a má válcový rám v robustním provedení a žebrovaném provedení.
Konzistentně černá barva je nadčasová i stylová a lze ji snadno sladit s jiným dekorem.
Zvyšte pocit dekorace a nechte čas, aby se stal jedním z dnešních vrcholů! Rady pro údržbu: MDF disky, které jsou lakované nebo lakované, jsou citlivé na poškrábání a poškození.
Proto buďte opatrní s disky, abyste se tomu vyhnuli.
Povrchy lakované lakem s barevným pigmentem nebo barvou mají pigmentaci, která poskytuje nekrycí průhledný povrch.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7350118418222 |
| Barva produktů: | Černá |
| Materiál: | MDF, dýha |
| Materiál nohou: | MDF, dýha |
| Nosnost: | 80 kg |
| Váha: | 16 kg |
| Výška: | 75 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
