Kulatý jídelní stůl Venture Home HÄRÖN | šedá, hnědá
Kód: 19996-528VHSouvisející produkty
Jídelní židle Vault má jemnou a elegantní béžovou barvu, která harmonicky zapadá do různých stylů interiéru. Jeho černé ocelové nohy poskytují...
Zažijte spojení luxusu a pohodlí s jídelní židlí Astoria, čalouněnou elegantním hnědým buclé. Barva: hnědý. Rozměry: 53,5 x 51,5 x 83 cm.
Jídelní židle ze série Arctic je stejně praktická jako odolná! S nohami z šedého kovu s práškovým nástřikem a jemně zaobleným opěradlem a sedákem z...
Vylepšete svůj jídelní kout jídelní židlí Flora, elegantní a pohodlnou židlí, která kombinuje nadčasový design s moderním komfortem. Barva: béžová,...
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Venture Home HÄRÖN
Jídelní stůl Härön má jedinečný design s lahodnou kamennou deskou! Tento stůl patří do kolekce Vind a vyznačuje se válcovým rámem z žebrovaného tmavě hnědého dřeva a kulatou kamennou deskou, která vnáší do středu krásný život.
Kulatý jídelní stůl je ideální pro vytvoření komunity při jídle, nikdo zde nezůstává na hraně.
Spárujte jej s několika pohodlnými jídelními židlemi a prodlužte si příjemné chvíle u stolu! Rozměry: Ø120 H74.
.
.
.
.
.
.
.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7340206964298 |
| Barva produktů: | Hnědá, Šedá |
| Materiál: | Popel, sklo |
| Materiál nohou: | Popel |
| Nosnost: | 50 kg |
| Váha: | 29,7 kg |
| Výška: | 74 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
